Flexi Zel Do Przedluzania Paznokci


System przewyższa wszystkie obecne techniki stylizacji paznokci, ponieważ do utwardzania wykorzystuje lampy LED UV FlexyGel. FlexyGelem przedłużysz i utwardzisz płytkę paznokcia, zabezpieczysz paznokcie przed łamaniem, a to wszystko szybko i łatwo.

Zawiera podatek VAT w wysokości 23, ale nie obejmuje opłat za dostawę. Żel do przedłużania paznokci FlexyGel marki Elisium wydłuży i utwardzi płytkę paznokcia, nadając jej odporność i trwałość. Brak zapachu monomerów, co znacznie uprzyjemnia pracę. Produkt ma bardzo gęstą konsystencję, która zapobiega spływaniu z płytki i ułatwia pracę.

pin na misz masz bialy brokat do paznokci spodnie eleganckie damskie zara

Pin Na Misz Masz Bialy Brokat Do Paznokci Spodnie Eleganckie Damskie Zara

Szukasz Flexi Gel w żelach do paznokci? Najlepsze oferty mamy tutaj. Szybko i prosto zapobiegnie też łamaniu paznokci. Dodaj dodatkowe 37 towarów. FlexyGel stanowi doskonałą bazę pod makijaż dzięki delikatnemu kolorowi White.

Oprócz wydłużania, żel służy również do wzmocnienia i zagęszczenia. Ponieważ FlexyGel nie wysycha i nie twardnieje naturalnie, możesz kształtować swoje paznokcie tak długo, jak chcesz. Paznokcie przedłużane są budowane i wzmacniane za pomocą trójfazowych żeli UV.

Semilac sprzedaje żele UV w różnych kolorach, a także narzędzia do tworzenia paznokci żelowych i tworzenia kreatywnych zdobień. Żele do paznokci zapewniają wyrazisty i niezwykle trwały styl. Szablon do przedłużania paznokci 10szt. Opcjonalnie można nakładać na płytkę paznokcia małe ozdobne kolorowe żele brokatowe za pomocą pędzelka do nakładania zdobień żelowych.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *